Am gasit ceva.
Am vazut videoclipul pe youtube.
M-a atins.
De ce?
Ma regasesc in el..........poate prea mult.
Ce zici?
Pe masura ce secundele din videoclip treceau ma regaseam intr-o poveste din nisip.
Cand am terminat de vazut videoclipul, aveam parul pe mana zburlit, simteam o durere imensa in piept si anumite glande isi faceau de cap de nebunele cu mine.
Recunosc ca si coloana sonora era una care a dat cu mine un pic de pamant...
Trebuie... am nevoie... imi doresc...
Sunt momente si zile cand nici nu am nici un chef sa fac nimic iar gandurile ma napadesc.
Nu imi doresc sa nu mai fiu acolo... imi doresc sa fiu acolo (vezi linkul).
Inca ma gandesc ca nu am fost acolo.
Domnisoara asta...ANA MUNTEANU...m-a facut sa ma simt OM tocmai cand incercam sa reprim asta... si e tare greu.
La lumina lampii nu am somn.
O poveste de nisip pe care o traiesc taie adanc in mine.
Maine este o alta zi.
TU - NARCISIC 100%
RăspundețiȘtergereUuuu dangerous :))
RăspundețiȘtergere